Функціональний пристрій контролю доступу

BAS-IP Obelisk

Це унікальний багатофункціональний пристрій з 10" вбудованим сенсорним IPS екраном високої роздільної здатності, вбудованою камерою спостереження, переговорним пристроєм, контролем доступу і системою навігації по житловому комплексу або території, де пристрій встановлено.

Завдяки інваріантності дизайну і формі, він оригінально доповнює сучасну архітектуру будівлі.

Колірні рішення:
Нержавіюча сталь, Чорний мат, Stone, Wood, Custom

  Максимум функцій
  Автоматичне розпізнавання облич
  10" IPS сенсорний екран
  Підтримка UKEY
  Телефонна книга
  Виклик консьєржа
  Виклик ліфта на поверх
  Гнучка настройка системи
  Температурний режим
  -40 - +65 °С

  Статусна стійка безпеки для статусного об'єкта

  Obelisk розроблений в Британії і нагороджений найвищою нагородою в одному з найбільших міжнародних конкурсів Red Dot – Best of the Best. Дану нагороду отримують за кращі роботи в категорії, вона присуджується за революційний дизайн.

  Перші обеліски з'явилися в Стародавньому Єгипті, і вони мали особливе значення: їх вважали символами бога Сонця і фараонів. Тому найчастіше такі монументи встановлювали поруч з входами в храми або в знатні будинки в більш пізній період, де вони символізували головний парадний вхід, показуючи орієнтир для входу. Зараз Обеліск може бути встановлений біля вашого будинку.

  Дизайн

  Раніше було неможливо підібрати дизайн пристроїв під кожен окремий об'єкт. Обеліск, завдяки можливості зміни типу панелей, цю можливість дає.

  Завдяки цьому, його можна безшовно вписатися в будь-який стиль проекту. Він навіть може бути зробити з того ж матеріалу, що і фасад будівлі, повторюючи його стиль і колір.

  Обеліск – це окрема конструкція, яка кріпиться до підлоги і може бути встановлена як зовні, так і всередині приміщення.

  Продуманий і надійний

  Великий 10" сенсорний екран покаже вам ідеальне пророблено і зручне меню, з яким впораються всі – від маленьких дітей до літніх гостей комплексу. Навіть якщо ваш гість побачить меню перший раз, він без проблем вам зателефонує, а також отримає точну інформацію як йому до вас можна пройти.

  Екран обеліска працює при екстремальних температурах. Навіть при -40°С, завдяки вбудованій системі обігріву, не виникне ніяких проблем із замерзанням пристрою. Максимальна температура його роботи +60°С.

  Екран додатково захищений спеціальною антивандальною плівкою, тому він зможе прийняти на себе удари долі і вандалів.

  Швидкий і безпечний дзвінок консьєржу

  При виникненні будь-яких нестандартних ситуацій, вам або вашим гостям не потрібно довго шукати як зв'язатися хоч з ким-небудь. Ви можете швидко зателефонувати консьєржу або охороні комплексу за допомогою великої та помітної кнопки зі спеціальним підсвічуванням.

  Також на великому дисплеї можна додатково встановити віджет погоди і відображати інформацію про місцезнаходження будинку.

  Система розпізнавання облич
  Обеліск використовує AI систему розпізнавання облич. Таким чином, вам не потрібно діставати ключ доступу або телефон, досить просто показати своє обличчя і прохід буде відкритий.
  Зручний мобільний доступ UKEY
  Завдяки підтримці технології UKEY, ви зможете забезпечити собі доступ просто піднісши телефон до панелі. Ключ доступу зберігається в телефоні та його неможливо скопіювати або підробити. При цьому телефон завжди знаходиться поруч з вами.
  Телефонна книга
  У сучасних житлових комплексах, крім квартир мешканців, завжди є кав'ярні, магазини, офісні приміщення, і багато іншого. За допомогою вбудованої телефонної книги будь-яка людина може дуже швидко знайти потрібне йому місце і зателефонувати туди.

  При цьому, Обеліск покаже карту проходу до потрібного місця щоб відвідувач швидше зміг його знайти.

  Управління ліфтами

  У розумних будівлях встановлюють розумні ліфти. Обеліск пропустить гостей комплексу тільки на той поверх, на якому знаходиться людина або офіс, куди прийшов відвідувач, забезпечуючи таким чином додаткову безпеку мешканців комплексу.

  При цьому, мешканці комплексу можуть їздити не тільки на свій поверх, але і до дозволених іншим, наприклад, щоб зайти в гості до сусіда.

  AI

  Завдяки вбудованому штучному інтелекту, Обеліск забезпечує додаткову безпеку, не дозволяючи зайти на територію комплексу чужим людям. Крім цього, дізнавшись вас по обличчю, він може нагадати вам про свято, яке намічається сьогодні в комплексі або просто повідомити персоналізовану інформацію.

  Мультифакторна аутентифікація

  Обеліск може не просто впустити на територію людини по фото або у кого є карта доступу, він може звірити відповідність особи конкретної людини з картою доступу. Таким чином будуть виключені варіанти, коли до мешканців приходять сторонні тимчасові працівники. Кожен житель може видати гостю не просто віртуальний тимчасовий ключ для проходу, але і завантажити його фотографію.

  Обеліск звірить відповідність ідентифікатора особи (не зберігаючи фото) і ідентифікатор тимчасового ключа – якщо збігається відкриє двері. Звіряти можна ключ і обличчя, ключ і карту, пін код і карту, QR код і обличчя, та інші варіанти.

  Більш того, як приклад, для співробітників магазинів або офісів на території дуже просто налаштувати різні сценарії проходу. Наприклад, прибиральниця зможе заходити тільки з 6 до 8 ранку і з 19 до 22 вечора. Весь інший час її ключ буде деактивовано.

  Хочете отримати більше інформації? Напишіть нам!