О компании

Міжнародна компанія BAS-IP Ltd. (Велика Британія) з 2008 року займається розробками домофонних систем, побудованих на технологіях IP відеоспостереження та IP телефонії. Сьогодні вона представляє інноваційні рішення на українському ринку – IP домофонні системи.

logo-big

Вибравши напрямок IP домофонії як пріоритетний і основний, компанія BAS-IP змогла за досить короткий час створити та запустити широкий спектр обладнання в серійне виробництво, яке відповідає сучасним вимогам — від індивідуальних домофонів до систем контролю доступу.

Компанія приділяє особливу увагу дизайну пристроїв та інтерфейсу користувача, а також простому та доступному функціоналу.

Все максимально просте і зрозуміле, управління внутрішніми моніторами є виключно сенсорним — це невід’ємна частина сучасних пристроїв.

На даний момент обладнання BAS-IP підтримує протоколи SIP, RTSP та інтегрується з системами СКД та відеоспостереження, що відкриває нові можливості для використання цих пристроїв.

Будучи до недавнього часу частиною телекомунікаційної компанії, BAS-IP набув величезного досвіду інтеграції технологій IP в тих сферах застосування аналогового обладнання, де вони не говорили про системи з цифровою передачею даних за доступною ціною.

У 2011 році компанія BAS-IP розпочала свою роботу в Україні, де вона стала номером 1 на ринку IP-домофонів.