Дом на проспекте воссоединения BAS-IP

Будинок на проспекті Возз’єднання

Житловий комплекс

м. Київ
200 квартир

Исполнитель: ТОВ «Gravity Electric»
Поставщик оборудования: Компания «Домофонные Системы»
Обслуживающая организация: ТОВ «Gravity Electric»

На лівому березі Дніпра, неподалік мосту Патона компанія «Київміськбуд» зводить одну з найкрасивіших і найколоритніших житлових будівель Києва.
Сьогодні, здана в експлуатацію та продовжує заселяться перша черга житлового комплексу, що знаходиться по проспекту Возз’єднання, 30.

Саме в цій будівлі, яка є одним із найвищих житлових будинків України, фахівці «Gravity Electric» одними з перших зробили установку системи IP-домофонії на базі гібридного технічного рішення BAS-IP. Мешканці більш ніж 200 квартир першої черги вже використовують інноваційну систему контролю доступу. Близько 60 мешканців скористалися перевагами відеодомофонії з можливістю отримання відеодзвінків із домофону на смартфон.

Понад 30 квартир подали попередні заявки на закупівлю обладнання індивідуальної домофонії та її інтеграцію з багатоабонентськими панелями викликів на вході. Можливості гібридної домофонії суттєво розширили аспекти використання периферійного обладнання, оскільки мешканці можуть поєднувати в єдиному технічному рішенні багатоабненту цифрову домофонію та аналогову індивідуальну домофонію.

Аналогічна система IP-домофонії на базі рішень BAS-IP буде встановлена ​​також у другій черзі житлового комплексу після його здачі восени 2016 року. Таким чином, компанія «Київміськбуд» постаралася надати житловій будівлі, що знаходиться на проспекті Возз’єднання не тільки чудовий образ башт, що прагнуть догори, що виділяються на тлі строкатого лівобережного ландшафту, а й створила всі необхідні передумови, щоб доповнити цей образ сучасною технологічною начинкою, забезпечивши таким чином цього будинку додатковий комфорт, безпека та надійність.

Система BAS-IP була позитивно сприйнята мешканцями, які відразу ж назвали встановлені на вхідних групах багатоабонентські панелі викликів AA-05 v.3 Hybrid «розумними домофонами».