ЖК Квартет Киев BAS-IP

ЖК «Квартет»

Житловий комплекс

м. Київ
540 квартир

Исполнитель: ТОВ «Gravity Electric»
Поставщик оборудования: Компания «Домофонные Системы»
Обслуживающая организация: ТОВ «Gravity Electric»

Житловий комплекс «Квартет», що неподалік центру Києва, поблизу Південного залізничного вокзалу, особливо витончено і контрастно виділяється на тлі звичайного міського ландшафту своїми нестандартними футуристичними архітектурними формами.

Кутастість ліній зовнішніх профілів, яскравість і контрастність обробки зовнішніх фасадів, витончена павутина карнизів і обрамлення балконних лоджій, накинута на елегантні силуети чотирьох секцій-велетнів — все це дає привід захоплюватися одним тільки зовнішнім виглядом цього житлового комплексу.
Футуризм зовні має бути підтриманий футуризмом усередині. Саме тому, при вході в кожен будинок, перше, що бачить щасливчик, який вирішив оселитися тут – це стильна металева стійка, на якій встановлена ​​панель домофону, з цікавим і оригінальним дизайном.

Як технічне рішення в ЖК «Квартет» були використані багатоабонентські домофонні панелі BAS-IP AA-01 v3 Hybrid. Це обладнання втілює в собі переваги та найкращі якості сучасної IP-домофонії, такі як: можливість здійснення відеодзвінків на смартфони та планшети мешканців; сумісність з периферійним обладнанням, як аналоговим, так і цифровим, від різних виробників; дистанційна технічна підтримка та моніторинг стану з боку обслуговуючої компанії.

У той же час, панелі виклику цієї модифікації мають особливий, чудовий дизайн, що поєднує в собі, здається, несумісні речі: певний футуризм і інноваційно-проривний стиль, з деякою консервативністю оформлення лицьової частини. Таким чином, домофонні панелі BAS-IP у житловому комплексі «Квартет» виконують не лише технологічну, а й до певної міри декоративну функцію, прикрашаючи собою парадні вхідні групи будівель.