ЖК «Либідь»

Житловий комплекс

м. Київ
209 квартири

Исполнитель: ТОВ «Gravity Electric»
Поставщик оборудования: Компания «Домофонные Системы»
Обслуживающая организация: ТОВ «Gravity Electric»

Встановлення IP-домофонії на базі обладнання BAS-IP у житловому комплексі «Либідь» стало першим пілотним проектом щодо впровадження цієї інноваційної технології на об’єктах Української державної будівельної корпорації «Укрбуд». Встановлюючи цю систему, ініціатори проекту, компанія «Gravity Electric» та організація «Форвард Сервіс Україна», що обслуговує, переслідували ряд найважливіших завдань.

По-перше, випробувати інноваційну технологію на реальному об’єкті для того, щоб надалі широко використовувати її в інших новобудовах, які зводять УГСК «Укрбуд».

По-друге, продемонструвати мешканцям, які купують нерухомість у ЖК «Либідь», розуміння того, що найбільший в Україні забудовник рухається в ногу з прогресом і із задоволенням готовий впроваджувати інновації.

Примітно, що фахівці Gravity Electric встановили два типи багатоабонетських викликових панелей BAS-IP. На вхідній парадній групі використана кнопкова панель модель BAS-IP AA-05 v3 Hybrid. На другій секції використано модель BAS-IP AA-03 v3 Hybrid із сенсорним екраном.

Це зроблено для того, щоби продемонструвати модельний ряд від відомого виробника IP-домофонії. Обидва типи багатоабонентських пристроїв підтримують інтеграцію як з цифровим так і аналоговим периферійним обладнанням, дозволяючи мешканцям підключати індивідуальні викликові пристрої та монітори в квартирах до загальної системи контролю доступу та отримувати дзвінки не тільки в квартиру, але й на мобільні пристрої за допомогою технології SIP-телефонії.