ЖК «Науковий»

Житловий комплекс

м. Київ
420 квартир

Исполнитель: ТОВ «Gravity Electric»
Поставщик оборудования: Компания «Домофонные Системы»
Обслуживающая организация: ТОВ «Gravity Electric»

Перший «розумний будинок» у Києві це і є ЖК «Науковий», розташований у Подільському районі міста Києва. Панорамні вікна даного комплексу відкривають чудові краєвиди відразу на кілька інших районів. А близькість до метро та чудова транспортна розв’язка роблять розташування ЖК «Наукового» вкрай вигідним.

ЖК «Науковий» має власну територію закритого типу, де ви зможете гуляти зі своєю дитиною або просто відпочивати, сидячи на лавочці і не боячись сторонніх людей. Придомна площа навколо комплексу ретельно охороняється, ведеться цілодобове відеоспостереження. Крім перерахованих вище заходів охорони, також використовується надійна домофонна система BAS-IP.

Всі входи в під’їзди обладнані панелями викликів BAS-IP АА-05, які розраховані на підключення всіх мешканців будинку. Ті, хто хоче ще додаткової особистої безпеки, можуть встановити перед входом у квартиру індивідуальну панель виклику. Також ви можете підключити камери відеоспостереження, щоб, наприклад, показувати зображення перед ліфтом або на дитячому майданчику. Як внутрішні монітори використовуються класичні AR-07L і компактні AZ-04, моделі з сенсорним керуванням та можливістю підключення системи «розумний дім», якою обладнано ЖК «Науковий»