Новопечерский двор BAS-IP

ЖК «Новопечерський Двір»

Житловий комплекс

м. Київ
411 квартир

Исполнитель: ТОВ «Gravity Electric»
Поставщик оборудования: Компания «Домофонные Системы»
Обслуживающая организация: ТОВ «Gravity Electric»

Забудовник УГСК «УкрБуд» та обслуговуюча організація «Форвард Київ Сервіс» запропонували використовувати як один з ключових елементів безпеки житлового комплексу систему відеодомофонії, що базується на технічних рішеннях BAS-IP. Це вже другий об’єкт від УДСК «Укрбуд», де використовується обладнання цього виробника. Будучи встановленими в ЖК «Либідь», багатоабонентські панелі BAS-IP зарекомендували себе як зручне, практичне, технічно досконале і, в той же час, доступне рішення, що не «навантажує» бюджет.

Реалізацію проекту встановлення, запуску в експлуатацію та подальшого обслуговування системи відеодомофонії на базі технічних рішень BAS-IP було доручено фахівцям компанії «Gravity Electric», яка має досвід реалізації таких проектів у багатьох житлових комплексах Києва (у тому числі і в ЖК «Либідь»).

В якості багатоабонентських панелей були обрані пристрої серії BAS-IP AA-01 v3 Hybrid. Завдяки «багатому» зовнішньому вигляду лицьових панелей пристроїв цієї серії, що представляє ідеальний баланс між консервативною витонченістю, конструктивістською практичністю і футуристичною оригінальністю, вони якнайкраще вписуються в концепцію преміального житлового комплексу, яким, безсумнівно, є «Новопечерський Двір». Встановлені на вхідних групах першої та другої секцій, багатоабонентські панелі BAS-IP AA-01 v3 Hybrid чудово поєднуються з дорогим мармуровим та гранітним оздобленням фасаду будівлі.