ЖК «Озерний»

Житловий комплекс

м. Київ
30 квартир

Исполнитель: ТОВ «Gravity Electric»
Поставщик оборудования: Компания «Домофонные Системы»
Обслуживающая организация: ТОВ «Gravity Electric»

У тихому та затишному окраїнному районі Києва Новобіличі, на березі мальовничої водойми холдингова компанія «Київміськбуд» зводить житловий комплекс «Озерний». На сьогодні введено в експлуатацію три секції та ще дві перебувають у стані будівництва, готуючись до швидкої здачі.

На прохання обслуговуючої організації, компанія «Gravity Electric» здійснила встановлення багатоабонетського домофону, серії BAS-IP AA-01 v3 Hybrid.

Витончена і футуристична на вигляд панель викликала суттєво скрасила парадну вхідну групу будинку. Мешканці одразу звернули увагу на унікальний та витончений на вигляд пристрій. Але ще більше захоплення у активістів викликала можливість отримання дзвінків із домофону на смартфон. Мешканці близько 30 квартир (а це понад 60% із заселених на даний час) у перші три дні з моменту встановлення підключилися до послуг видодомофонії. Багатьох зацікавила можливість інтеграції вже встановлених індивідуальних домофонних систем до квартир з IP-домофонією. Завдяки використанню «гібридного» технічного рішення, така можливість може бути легко реалізована.

Своє замилування системою відеодомофонії BAS-IP висловили і представники обслуговуючої організації – Комунального Підприємства «Київ Житло Сервіс», виявивши бажання встановити аналогічні домофонні системи у двох секціях другої черги.

Для фахівців Gravity Electric проект встановлення систем IP-домофонії на базі технічних рішень BAS-IP у житловому комплексі Озерний мав велике стратегічне значення. Саме в цьому будинку економ-класу було розвінчано стереотип, що цифрова IP-домофонія – це рішення виключно для преміальних об’єктів нерухомості. Навпаки, завдяки гнучкості та адаптивності рішень BAS-IP відкрилася широка можливість використання цієї технології у будь-яких будівельних проектах різного класу елітарності.