ЖК «Панорама»

Житловий комплекс

м. Дніпро
392 квартири

Исполнитель: ТОВ «МГП Спецавтоматика»
Постачальник обладнання: IP Team
Обслуговуюча організація: ТОВ «МГП Спецавтоматика»

ЖК «PANORAMA» –це барвистий комплекс, що складається з кількох секцій будівель. Житловий комплекс розташований у престижному районі міста Дніпра – Нагірному. Дане розташування вибрано неспроста, воно поєднує в собі тишу центру та дуже розвинену інфраструктуру навколо.

Основною «родзинкою» та відмінною рисою «PANORAMA» є вид із вікон будинків. Панорамні вікна дають можливість гідно оцінити навколишній пейзаж, вид на історичну частину міста з одного боку та барвисту річку Дніпро з іншого.

ЖК «PANORAMA» може похвалитися високою безпекою своїх мешканців. Спокій забезпечується за рахунок закритої придомної території з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Також окремим пунктом є використання під час будівництва домофонних систем BAS-IP.

При входах у під’їзди були встановлені багатоабонентські панелі викликів BAS-IP АА-05, а перед квартирами (за запитом) індивідуальні панелі AV-01 і AV-01Т (зі зчитувачем карт і без). Самі квартири обладнані кольоровими внутрішніми сенсорними моніторами BAS-IP AG-04, які підключені в єдину систему з монітором консьєржа АМ-01. Завдяки IP та SIP технологіям у мешканців є можливість переглянути відео з підключених камер або панелей, поговорити з гостем та відкрити йому двері зі свого смартфона з будь-якої точки світу за умови підключення до Інтернету.