ЖК «Skyline»

Житловий комплекс

м. Київ
107 квартир

Исполнитель: ТОВ «ФОЛГАТ ФТК»
Постачальник обладнання: IP Team
Обслуговуюча організація: ТОВ «ФОЛГАТ ФТК»

ЖК «Skyline» – це сучасна розкіш, яка сподобається всім тим, хто цінує класичну елегантність, сучасний дизайн і приголомшливий комфорт.

ЖК «Skyline» розташований у найпрестижнішому Печерському районі столиці – місті Києві та оточений знаменитими печерськими пагорбами. Локація комплексу дуже вдала, по-перше, це одна з найвищих точок у місті та мешканцям відкривається приголомшливий панорамний краєвид на старовинний Київ. По-друге, будинок розташований у досить тихій зоні, але поряд є і метро, ​​і відмінна автомобільна розв’язка. У пішій доступності знаходяться міські адміністративні та історичні пам’ятки.

Безпека мешканців забезпечується за рахунок наявності закритої території з цілодобовою професійною охороною та відеоспостереженням, а також встановленою домофонною системою BAS-IP. Як загальні багатоабонентські викликові панелі були використані АА-05, а для додаткового захисту перед квартирами встановлювалися індивідуальні панелі AV-01. У квартирах знаходяться преміальні внутрішні монітори AQ-10 із сенсорним керуванням та можливістю підключення системи «розумний дім». Всі пристрої об’єднані в єдину систему, куди також входить і керуючий пристрій — монітор консьєржа АМ-01, за допомогою якого можна отримувати аварійні сигнали від підключених пристроїв, викликати будь-який з моніторів або навіть надіслати йому повідомлення.