Чи сумісні ваші монітори/панелі із пристроями сторонніх виробників?

Так, якщо пристрої інших виробників підтримують протокол SIP (RFC 2543).

Скільки моніторів може одночасно дзвонити при дзвінку з індивідуальної або багатоквартирної панелі?

При вхідному виклику за стандартним протоколом BAS-IP можуть одночасно дзвонити до 9 моніторів, підключених паралельно. З них один має бути ведучим, а решта – ведені. При використанні протоколу SIP можливий одночасний виклик необмеженої кількості моніторів.

Чи можна щось зробити, не приносячи обладнання в сервіс-центр?

При порушенні в роботі або неправильній поведінці внутрішніх моніторів, монітора консьєржа або панелей, не поспішайте відносити їх до сервісного центру! Якщо Ви помітили невідповідність заявленої функціональності або порушення будь-якої працездатності, то це зовсім не означає, що Ваш пристрій потребує ремонту. Прочитайте, будь ласка, наведені нижче рекомендації, і випонивши необхідну Вам дію, з ймовірністю 99% — Ваш пристрій виявиться повністю працездатним:

1. Якщо у Вас внутрішній монітор неадекватно реагує на натискання екрана, не правильна чутливість натискань, при натисканні спрацьовують сусідні кнопки, спрацьовують кнопки розташовані в дрогому кінці екрану або при натисканні на сенсорний екарн — не відбувається ніякої реакції, тоді Вам необхідно сенсорний екран монітора !

Перейти до інструкції з калібрування сенсорних екранів внутрішніх моніторів та монітора консьєржа.

2. Якщо у Вас спостерігаються порушення в роботі внутрішнього монітора, монітора консьєржа або панелі виклику, що характеризуються непрацездатністю будь-якого вузла, відсутністю або не виконанням заявленої функціональності, тоді Вам необхідно просто оновити вбудоване Програмне Забезпечення (Firmware) на вашому пристрої.

Перейти до інструкції з оновлення Програмного забезпечення панелей та моніторівПерейти к инструкции по обновлению Программного Обеспечения вызывных панелей и мониторов.

Що входить до комплекту поставки домофону?

У комплект поставки входить сам домофон (монітор відеодомофону), кріплення на стіну, блок живлення, шлейфи для сигналізації та резистори, інструкція російською мовою. У зв’язку з технічними особливостями AP-07 v.3, живлення якого виробляється по PoE, у комплектації даної моделі відсутній блок живлення, а також шлейфи для сигналізації та резистори, оскільки підключення сигналізації в домофоні AP-07 v.3 не передбачено виробником.

Чи можна перейменувати кнопки меню?

Дана можливість є в обладнанні третьої версії, але тільки за попереднім замовленням у виробника.

Чи для всіх моніторів BAS-IP ви робите прошивку?

На даний момент розробляються прошивки під всі монітори BAS-IP третьої версії, а також деяких моделей другої версії.

Чи можна замінити монітор BAS-IP на системний блок? Чи є програмне забезпечення під Windows 8?

У нас есть поддержка SIP, поэтому для приема звонков можно использовать любой программный SIP клиент, но в таком случае будет работать только прием звонков и открытие замка. А такие функции как интерком и управление модулями домашней автоматики будут недоступны без соответствующего ПО. Вместе с тем, обратите внимание на то, что системный блок не всегда может заменить видеодомофон ввиду того, что последний всегда включен и готов принять вызов, работая круглосуточно и без перебоев. ПК, в свою очередь, предназначен для решения совершенно других задач, и в момент вызова, может находиться в «спящем» режиме или вовсе быть выключенным. Также, компьютер может использоваться как домашний мультимедиа центр, и входящий вызов может прервать, к примеру, кинопросмотр или игровой процесс в самый неподходящий момент. Помимо этого, не стоит забывать, что для приема вызовов на компьютер, на нем необходимо запустить специальную программу и Вам придется следить за тем, чтобы она была запущена и работала корректно.

Інтерфейс на екрані монітора стандартний, чи його можна самому намалювати з потрібними кнопками?

Змінити GUI монітора можна лише під великий об’єкт. Для цього необхідно звернутися до служби технічної підтримки.