Чи можна використовувати смартфон без підтримки NFC для роботи з мобільним доступом BAS-IP UKEY?

Технологія мобільного доступу UKEY функціонує як NFC (Near Field Communication), так і за допомогою BLE (Bluetooth Low Energy). На смартфонах з ОС Android ви можете задавати пріоритетність способу передачі ідентифікатора (NFC або Bluetooth) щодо смартфонів з iOS — там є NFC.

Як зберегти логи з мобільного додатку?

Для того, щоб зберегти логи, необхідно включити налагодження. В залежності від операційної системи телефону, налагодження включається таким чином:

Android. У меню «Налаштування» — «Додатково» поставити галочку навпроти «Налагодження» і здійснити виклик. Після цього перейдіть до розділу меню «Про програму» та натисніть кнопку «Надіслати журнал». Вам буде запропоновано зберегти журнал різними способами – вибираємо зручний та зберігаємо.

iOS. У меню «Налаштування» — «Додатковий» — «Налагодження» вибрати пункт «All». Здійснити виклик і після цього перейти до «Налаштування» – «Додатковий» – «Налагодження» та натиснути «Send Logs».

Чи можу я отримати виклик із мого домофону на мобільний пристрій?

Так, це реалізовано за допомогою протоколу SIP. Для цього потрібно встановити програму BAS-IP Intercom. Після – зареєструватися в сервісі sip.bas-ip.com та отримати SIP номери.

Далі потрібно привласнити ці номери панелі виклику і смартфону і згідно з інструкцією налаштувати виклик на ваш додаток на вашому мобільному пристрої. У результаті, знаходячись будь-де і маючи доступ до інтернету, ви зможете приймати виклики з вашої викликової панелі на свій мобільний телефон.

Якщо у мене немає коробки з QR-кодом, як мені зареєструватися на sip.bas-ip.com?

Надішліть, будь ласка, фото серійного номера обладнання (серійний номер знаходиться з тильного боку, на наклейці) до нас на [email protected] та вкажіть e-mail, під яким ви реєструвалися на sip.bas-ip.com.

За один серійний номер ми включимо до вашого облікового запису можливість додавання 5 віртуальних номерів.